SERIÁLY.kinema.SK

AXN chystá na leto dramatický seriál s názvom Hex, ktorý bude mať premiéru 9.júla (pondelok) o 21:00 a opakovanie bude až dvakrát týždenne, a to v piatok o 22:00 a v sobotu o 21:00. Obsah pod obrázkom!

hex.jpg

Seriál sa odohráva v prostredí súkromnej internátnej školy Medenham Hall v Británii. Cassandra „Cassie“ Hughes je priemernou študentkou, ničím nevyniká, stráca sa v dave. Matka žije v ústave pre choromyseľných, otca nikdy nepoznala. Všetko sa výrazne skomplikuje potom ako v starej kôlni nájde vázu používanú na voodoo rituály a poreže sa na jej okraji. Začína postupne odhaľovať rodinné tajomstvá a objavovať svoj talent…

Pokračovanie obsahuje spoilery! Klikáš ďalej iba na vlastnú zodpovednosť!

… všetko sa však začne výrazne komplikovať. Začnú nočné mory, halucinácie, objaví sa tajomný prenasledovateľ Azazeal a jej nové schopnosti (telekinéza, jasnozrivosť). So svojimi problémami sa zverí svojej spolubývajúcej Thelme Bates (ktorá je do nej tajne zaľúbená). Udalosti začnú naberať na otáčkach potom ako Azazeal zavraždí Thelmu a tá sa vráti svojej priateľke pomôcť ako duch. Spolu odhalia pravdu o Nephilim, padlých anjeloch, medenhamských čarodejniciach a o konci sveta. Prvá séria končí Cassandriným tehotenstvom a narodením jej syna Malachi-a, napriek faktu, že sa snažila tomu zabrániť zo všetkých síl.

Druhá a zároveň posledná séria sa zameriava na Malachi-a a jeho plán ovládnuť a zničiť svet. Zastaviť ho musí Ella Dee, 445 ročná čarodejnica, ktorá prenasleduje jeho otca Azazeala už po stáročia. V rozhodujúcom momente sa však Cassie obetuje za svojho syna a dá mu tak šancu dospieť a rozbehnúť svoj diabolský plán… Boj medzi dobrom a zlom sa môže začať.

Ste zvedaví ako to dopadne? Kto vyhrá a koho pohltia plamene? Ak máte radi britský čierny humor a netradičné mysteriózne seriály, tak si určite nájdite čas na Hex.

Herecké obsadenie:

Christina Cole (Cassandra „Cassie“ Hughes)
Jemima Rooper (Thelma Bates)
Michael Fassbender (Azazeal)
Amber Sainsbury (Roxanne Davenport)
Jamie Davis (Leon Taylor)
Joseph Morgan (Troy)
Zoe Tapper (Gemma)
Colin Salmon (David Tyrel)
Anna Wilson-Jones (Jo Watkins)
Laura Pyper (Ella Dee)Komentáre

 1. Roman-tik | jún 24., 2007 o 22:53 |

  No kolko slovakov ma AXN ? Kanal spolocnosti Sony dostala ceska UPC v kabli, ale na slovakov pozabudli, takze AXN mozme akurat tak ocakavat, hned ako nam daju vsetky madarske mutacie vsetkych madarskych programov :-)

 2. Arax | jún 24., 2007 o 23:24 |

  ja som Slovak, byvam na Slovensku a AXN mam (aj ked samozrejme s madarskymi reklamami a CZ dabingom :D ) ;)

 3. Shawn15 | jún 25., 2007 o 07:23 |

  AXN ma uz aj slovenská UPC v kablovke a da sa este chytat aj na satelitnej UPC a Digi TV. (mimochodom su aj ceske reklami, ale podla mna je to jedno aka reklama ide ajtak ich nenavidim) ;)

 4. MartinDeBill | jún 25., 2007 o 16:22 |

  my mame normal AXN zahrnute v kablovke..tak neviem co riesis..heh..a ak nemas tak si kup DIGI abo MAGIO..abo sa prestahuj k nam do MT a budes to mat zahrnute v kablovke jako my :D :D a s reklamami to nemas jedno?? ved je celkom zaujimave pozriet si reklamu na persil v madarcine..napriklad my tu „chytame“ aj ukrajinsku stanicu NTV MIR :D a tam su najvtipnejsie tie reklamy..hehe

 5. Roman-tik | jún 25., 2007 o 20:08 |

  UPC na slovensku AXN v kabli neponuka …mozno cez direct, ale v kabli urcite nie !!!!!!! Len tak na okraj.

Napíšte svoj názor