SERIÁLY.kinema.SK

Nuž, tak sa mi zdá, že cez toto leto sa nebudeme nudiť pred televízorom, totiž aj JOJka nám nachystala jednu seriálovú novinku, a to minuloročný kriminálny seriál z produkcie televíznej stanice NBC s názvom Kidnapped (Unesený).

kidnapped-u.jpg

Timothy Hutton a Dana Delaney hrajú v tejto napínavej dráme jeden bohatý a mocný pár z New Yorku, ktorým bol unesený ich dospievajúci syn. Keďže na prípade začali pracovať miestni právnici, FBI a súkromný tím vyjednávačov, môže sa zdať, že chlapec bude skoro zachránený. Ale ako seriál pokračuje, vyjde najavo, že „dokonalá“ rodina sama skrýva niekoľko tienistých tajomstiev. Seriál sa dožil na obrazovkách stanice NBC iba po dobu piatich častí, ale nič sa nebojte, lebo u nás bude odvysielaných aj ostatných 8 častí. Premiéra na televízii JOJ bude 4.júla o 21:00, a to hneď dvojitá porcia epizód.

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Roman-tik | jún 25., 2007 o 20:11 |

    No kedze som o nom ani len nepocul a nazavadil na torrentoch, bude to pekny shit …ale vraj maju davat vanished …ten sa sice tiez nedozil na obrazovke celych 13 dielov, ale bol aspon dovysielany cez net. Podobne ako day break. A hraju v nom vsetci co z invazie nehrali v prisone a 24 :-)

  2. Shawn15 | jún 25., 2007 o 20:55 |

    Ano, bude aj Vanished. Pisali mi z JOJky, ale presný termín nevedia, ako ani to nevedia, že kedy nasadia Jericho.

  3. Roman-tik | jún 27., 2007 o 20:38 |

    21. resp. 22.7. bude ceska a zaroven slovenska premiera VI. serie X – files na PRIME …cas v ktorom to bude ani nechcite vediet, ale zrejme to bude konkurovat mash-u na jojke, takze asi tak, ale video stale existuje a coskoro budeme mat X-ka priamo na DVD :-)

Napíšte svoj názor