SERIÁLY.kinema.SK

ABC pilots 2007/08

Piloty 07/08 apríl 28., 2007

Ďalšie piloty vám prinášam od televíznej stanice ABC. Zoznam pilotov nových seriálov na sezónu 2007/2008 po kliknutí ďalej! (Píšte svoje pripomienky do komentárov)

pabc.jpg

Mr. & Mrs. Smith

Manželstvo Johna a Jane Smithových má problémy. Iskra už dávno zmizla a väčšinu času im zaberá kariéra. Jedinou vecou, ktorá by mi mohla zachrániť manželstvo, je akcia. Ich spoločný život ju však nemá. Teda dovtedy, kým odídu preš z domu a obaja dostanú vlastnú špeciálnu úlohu.

Réžia a Scenár: Simon Kinberg, Doug Liman, Executive Producer: Dave Bartis, Účinkujúci: Jordana Brewster, Martin Henderson, Julia Ormond

The Thick of It

Adaptácia Britského rovnomerného seriálu. Tento seriál zobrazuje slabé stránky a nešťastné príhody členov Kongresu a jeho štábu.

Executive Producer: Richard Day, Mitch Hurwitz, Paul Telegdy, Armandi Ianucci

Cashmere Mafia

Tvorca seriálu Sex v meste sa vracia do New Yorku v tomto dramaticko-komediálnom seriáli, ktorý je o štyroch ženách, ktoré s priatelia už od strednej a navzájom sa podporujú v skúškach a utrpení, ktoré na nich hádže život v tomto veľkomeste.

Scenár: Kevin Wade, Executive Producer: Darren Star, Kevin Wade, Gail Katz, Účinkujúci: Lucy Liu, Bonnie Somerville, Lourdes Benedicto

American Family

Tento seriál sleduje modernú rodinu, ktorá je navonok spokojná a šťastná, no za zavretými dverami sú životy jej členov chaotické a plné problémov.

Scenár a Executive Producer: Jay Scherick, Dave Ronn

Reinventing the Wheelers

Právnička Annie sa so svojím maloletým synom sťahuje z Bostonu do svojho rodného mesta Charleston, kde sa musí vysporiadať so svojou výstrednou rodinou, zatial čo sa prispôsobuje novej práci v právnickej firme svojho otca.

Tvorca a Executive Producer: Rina Mimoun (Everwood, Gilmore Girls), Účinkujúci: Alyssa Milano (Charmed)

The Hill

Matt, mladý demokrat s množstvom politického potenciálu, sa „náhodne“ vyspí s Maggie, 18 ročnou poslíčkou kongresu, ktorá je dcérou najváčšieho nepriateľa jeho otca. Maggie je čoskoro určená pracovať s Mattom.

Dirty Sexy Money

Keď idealistickému prokurátorovi Nickovi Georgovi zomrie otec, skončí pri tom, ako preberá jeho klientov Darlingovcov, ktorých vedie patriarcha Tripp. Pre Nicka nie je vždy ľahké zvládnuť legálne a niekedy ilegálne záležitosti…

Executive Producer: Craig Wright, Bryan Singer, Greg Berlanti, Účinkujúci: Peter Krause, Donald Sutherland

Family of the Year

Rodina Hollowayovcov už desiatykrát po sebe vyhrala súťaž ich mesta v Novom Mexiku „rodina roka“, avšak teraz ich ohrozuje nový klan, rozhodnutý prevziať im ich korunku.

Scenár: Erica Rivinoja

Women´s Murder Club

Séria kníh so záhadnou zápletkou od Jamesa Pattersona sa stala inšpiráciou pre nový seriál, ktorý zachytáva príbeh štyroch žien, ktoré spojili hlavy dokopy, aby vyriešili tie najviac zamotané vraždy. Ich zamestnania: detektívka, medička, reportérka a asistentka okresného prokurátora im dávajú obrovskú škálu zručností a ich priateľstvo im poskytuje základ pre tímovú prácu, ktorá je nevyhnutná na to, aby vyriešili každý prípad.

Réžia: Brett Ratner, Účinkujúci: Paula Newsome

Marlowe

ABC Television Studio prináša postavu Raymonda Chandlera – súkromného vyšetrovateľa Philipa Marlowa späť na televízne obrazovky. Seriál sa bude odohrávať v súčasnosti v Los Angeles a hlavnú postavu stvárni Jason O’Mara. Každá epizóda bude klasicky narozprávaná Marlowom a v úlohe jeho asistentky Nancy, z ktorej bude možno niekedy aj viac, uvidíme Amandu Righetti.

Tvorca: Carol Wolper, Greg Pruss, Réžia: Rob Bowman

„Untitled Victoria Pile Project“

Komediálny seriál zameriavajúci sa na výstredných zamestnancov policajného okrsku.

Perfect Gentlemen

Seriál o štyroch kamarátoch, ktorí sú vedúcimi pracovníkmi. Viac ako obchodnými spoločníkmi sú však títo muži svojimi najlepšími priateľmi, ktorí tu pre seba budú, nech sa deje čokoľvek.

Réžia: Charles McDougal, Scenár: Jon Harmon, Účinkujúci: Michael Vartan, Nia Long, Dylan McDermott, Christopher Titus, Joshua Malina

Eli Stone

Príbeh právnika zo San Francisca, ktorý zisťuje, že má veštecké schopnosti a rozhodne sa ich využiť pre dobro.

Tvorca: Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Účinkujúci: Jonny Lee Miller, Loretta Devine, Natasha Henstridge, Sam Jaeger, Victor Garber (Alias)

The Call

Seriál v reálnom čase sleduje tím Los Angelských paramedikov, ktorí zachraňujú životy, zatiaľ čo ničia tie svoje.

Sam I Am

Tento komediálny seriál predstavuje Sam, ktorá je obeťou automobilovej nehody, ktorej páchateľ ušiel. Sam teraz trpí amnéziou a musí znovu objaviť všetko vrátane seba.

Účinkujúci: Christina Applegate

The Middle

Tento nový komediálny seriál objasňuje život rodiny zo strednej vrstvy v Midweste z pohľadu matky.

Scenár: Eileen Heisler

Football Wives

Tento remake kultového britského seriálu Footballers’ Wives zachytáva vzrušujúce a nebezpečné životy troch bohatých žien Donny, Tanye a Chardonnay, ktoré sú manželkami futbalových hviezd. Americká verzia seriálu stanice ABC sľubuje, že sa bude držať drámy z pôvodnej verzie, avšak pridá vlastný šarm a žiaru.

Réžia: Bryan Singer (House M.D.), Executive Producer: Marco Pannette, Bryan Singer, Chris Brancato, Bert Salke, Účinkujúci: Eddie Cibrian (Invasion), James Van Der Beek (Dawsons Creek), Gabrielle Union, Lucy Lawless (Xena), Arielle Kebbel, Holly Robinson Peete, Ving Rhames, Kiele Sanchez (Lost), Brian J. White

Judy´s Got A Gun

Žena hľadajúca rovnováhu medzi životom slobodnej mamičky a svojou prácou predmestskej detektívky.

Miss/Guided

Tento komediálny seriál zachytáva ženu pracujúcu ako vychovná poradkyňa na škole, ktorú kedysi sama navštevovala.

Réžia: Todd Holland, Executive Producer: Ashton Kutcher, Karey Burke, Jason Goldberg, Gabrielle Allan

Pushing Daisies

Táto romantická dráma nám približuje čudný svet Neda, ktorý dokáže priviesť mŕtvych ľudí k životu skrze silu svojho dotyku. Ľudia, ktorých sa dotkne však môžu ostať nažive len minútu a ak znovu nezomrú, zomrie niekto nablízku. Ned sa rozhodne využívať svoju schopnosť na rozlúšťovanie zločinov. Tak spolu s miestnym vyšetrovateľom Emersnom začnú oživovať obete vraždy, aby zistili, kto ich zabil, a získali tak odmenu za vyriešenie prípadu. Keď ale Ned ožíví svoju starú lásku a rozhodne sa nechať ju žiť, veci sa skomplikujú…

Réžia: Bryan Fuller, Účinkujúci: Lee Pace, Chi McBride, Kristin Chenoweth

Suspects

Táto dráma sa snaží vyriešiť nedávno spáchaný zločin preskúmavaním príbehu každého z niekoľkých podozrivých.

Traveling in Packs

Tri slobodné ženy sa rozhodnú, že už majú dosť osamelého života, a tak sa k sebe nasťahujú.

Nice Girls Don´t Get the Corner Office

Môže to „kráska“ dotiahnúť ďaleko vo svete krvilačných firemných žralokov? Tento komediálny seriál sa na to snaží prísť.

Účinkujúci: Caroline Chikezie, Jayma Mays

Life on Mars

Remake úspešného seriálu stanice BBC prichádza do Ameriky s čudným príbehom detektíva, ktorý sa po tom, ako mu unesú priateľku, zobudí v 70tych rokoch.

The News

Myslíte si, že správy sú nudné? Tak počkajte, kým uvidíte, čo v redakcii stvárajú blázni, ktorí za nimi stoja!

See Jayne Run

Usilovná investičná bankárka nachádza netaktnú rovnováhu medzi svojou kariérou a materstvom.

Caveman

Seriál sa zaoberá s Lauren, jej mladším bratom Jamiem a jeho najlepším priateľom Nickom. Lauren je zasnúbená s Kate. Aj napriek tomu, že Kate má problémy s tým, aby ho jej konzervatívni rodičia prijali, vedie šťastný život na štýl Amerického sna. Pilotná časť je založená na reklamných šotoch Geica, ktoré vyhlasujú ich služby za jednoduché: „Dokonca aj jaskynný muž by to zvládol.“

Preklad obsahov: MaximoKomentáre

  1. Van Tom | máj 8., 2007 o 14:15 |

    hmm samý vykrádavky britských či jiných seriálu…

Napíšte svoj názor