SERIÁLY.kinema.SK

Seriály na plagátoch

Extra február 9., 2007

Nadtým som uvažoval, že slovenské televízne stanice prečo nedávajú väčší priestor na reklamu svojich seriálov. Myslím tým reklamu na električke, na veľkoplošných plagátoch, na autobusových zastávkach,… V ostatných krajinách je to prirodzené (hlavne vo väčších mestách). Dúfam, že raz to aj u nás zažijem, keď budem čakať v Košiciach na električku a tá sa mi zjaví v šatách niektorého seriálu. Zohnal som vám zopár fotiek zo susedného Maďarska s reklamami na niektoré seriály, ktoré vysielali tamojšie televízie. Po klinutí ďalej nájdete obrázky. Som zvedavý na vaše názory. Komentujte!Prosím napíšte svoj názor!

C.S.I. Miami:

plagatmiami.jpg plagatmiami2.jpg plagatmiami3.jpg

LOST:

plagatlost.jpg

Prison Break:

plagatpb2.jpg plagatpb3.jpg plagatpb4.jpg 

plagatpb.jpg plagatpb5.jpg plagatpb7.jpg plagatpb6.jpgKomentáre

 1. Roman-tik | júl 1., 2007 o 22:08 |

  No co na to povedat ? Je smutne, ze podobne ako dopadlo filmovanie a nakrucanie domacich filmov, aj tie celosvetovo uspesne serialy sa u nas stracaju v programe vedla vsetkych tych vlastnych tupych show.

  Povedzme si rovno, madarsko je krajina, ktora za par rokov ovladne este aj nasu televiziu. Vsetky medzinarodne mutacie v kablovych programoch vzdy skoncia v madarcine. Paprika, spektrum, halmark, axn …europske DVD so serialmi sa dovaza priamo z madarska, lebo su tam vyrabane aj s CZ titulkami, filmy, ktore este u nas ani nevysli tam maju aj s CZ 5.1 dolby digital. Oscarov live vysielaju na HBO CZ z madarska :-) Ano madarsko bolo prva europska krajina, kde sa HBO objavilo, ale odtial potial.

  este jeden postreh: v CR uz ponukaju komplet prve dve serie chobotnice, samozrejme najprv ich vydavali uplne zbytocne po dieloch …a na Slovensku este nemame ani tie posledne dva diely S02, takze neviem, kedy sa dockame tych kompletov.
  Suma sumarum, my nemame peniaze na promo, dabing, domacu tvorbu a sme tak rukojemnikmi okolitych krajin, kde sa len biju o nasu neschopnost a zarabaju na nej…. :(

 2. denisa | apríl 19., 2009 o 17:21 |

  super mas uplnu pravdu ja som tiez nad tym uvazovala fakt super

Napíšte svoj názor